wtorek, 12 września 2017

Na nowym

Witajcie po przerwie. Działo się sporo, przeprowadzka nas wyczerpała. Na nowym acz sporo mniejszym lokum jesteśmy od 3 sierpnia. Pierwsza noc dla Kotangensów była bardzo stresująca ale już wcześniej niepokoiło ich całe zamieszanie i stopniowe wynoszenie gratów. Po jakimś tygodniu byli już w miarę zaaklimatyzowani. Najgorzej zniósł to Kaito bo do dziś jak uda mu się wybiec na korytarz leci na 4p , zapamiętał że mieszkał wyżej chociaż nie w tym bloku ;) Teraz jesteśmy na 1 piętrze i z balkonu mają znacznie lepszy widok, toteż ciągle się domagają wychodzenia nań a tu coraz chłodniej się robi. Zaliczyliśmy już weta 3 razy gdyż Kuro się trochę przeziębił, a Kaito i Shimi mają nadal problemy z dziąsłami, Kaita czeka niebawem powtórna sanacja paszczy i usunięcie kolejnego zepsutego zęba. Natomiast wreszcie ma lepsze oczy, kolejne krople pomogły. A teraz zobaczcie nowy  koci kącik, bo swojego pokoju już niestety nie mają, przeszchodził on stopniowe modyfikacje :)


4 komentarze:

 1. Ale wypasiony koci kacik! Tak urzadzony, ze wystarcza za trzy kocie pokoje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj po tak długiej przerwie.MyślamiCiebie ściągnełam,bo przez ostatni tydzień myślałam ,że coś Ciebie za długo nie ma.A tu proszę .Super ten koci kątek.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny koci kącik. A Kicim pokojem wiadomo, ze jest cały dom :)
  moje tez od.mamy tymczasowego do.mniejszego sie przeniosly kiedyś to.pamiętam ze mefi nam pod kanapa za dnia mieszkal a w nocy zwiedzal i tak dwa tygodnie zanim normalnie zaczal lazic jak reszta.
  Zdrowia życzymy z tymi zabkami!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ekstra wypasiony kącik :D Oby tylko zdrówko było, a wszystko się ułoży ;-)
  Wszystkiego dobrego na nowym ! :-)

  OdpowiedzUsuń

Kontakt e-mail

anaisvanshadow@gmail.com