poniedziałek, 7 grudnia 2015

Z ostatniej chwili

Ok 12.00 byliśmy w Kilnice. Doktor nr 2 zbadał Kajtula  ,"pogratulował" mi "kupienia kota w worku". Ponowna Diagnoza wstepna : Uszy fatalne, zęby i dziąsła bardzo fatalne co może też wskazywać że kot jest starszy niż deklarowane 3 lata lub ma eozynofilowe lub coś innego. Konieczna pełna biochemia, test PCR (niestety juz 300zł,bo robia to w innym mieście,chyba w Wawie) bedzie odrobaczany, leczony antybiotykami i sterydami. Za jakieś 2 dni operacja która jak zwykle niesie ryzyko. Pobyt z wiktem i opierunkiem. Zdjęć niestety dziś nie mam bo byłam tylko z Bratem, jak zwykle trochę się spóźnił i było nerwowo.ale nadrobię to odwiedzając Kajtunia w klinice.

 WSTĘPNY KOSZT LECZENIA Z POBYTEM 1.200zł (tysiac dwieście) plus sobotnia wizyta u pierwszego weta 209zł RAZEM 1400 zł (tysiąc czterysta złotych), TO JUŻ JEST Z RABATEM !! Doktor zgodził się na płatność po kawałku.

TERAZ TRZEBA SIĘ MODLIĆ I TRZYMAĆ CO SIĘ DA ZA KAJTKA. TO DZIELNY, UROCZY KOCI FACET, KTÓRY ZASŁUGUJE NA SZANSĘ OD ŻYCIA.


DZIĘKUJĘ WAM ZA OBECNOŚĆ I PROPOZYCJE WSPARCIA FINANSOWEGO TO BARDZO WIELE ZNACZY. KAJTEK SIĘ KŁANIA.


Każda złotówka się liczy.

Ten wpis jeszcze uzupełnię, wieczorem mogą być jakieś newsy z kliniki.

Oczywiście przedstawię rozliczenie na rachunku.


EDIT : WŁAŚNIE DZWONIŁAM DO KLINIKI, KAJTEK CZUJE SIĘ DOBRZE, NIE JEST PRZESTRASZONY, DOKTOR I PERSONEL ZAGADUJĄ DO NIEGO I OBIECALI GŁASKI, PROSIŁAM O TO . ODWIEDZĘ GO W ŚRODĘ I ZROBIĘ ZDJĘCIA. 
DZIŚ POBRANO KREW NA TESTY I BIOCHEMIĘ ORAZ PODANO ANTYBIOTYKI I STERYD. NA BIEŻĄCO BĘDĘ PISAĆ JAK SIĘ SPRAWY MAJĄ.
PRZEDTEM NIE DOPISAŁAM ŻE OCZKA TEŻ SĄ NADAL MOCNO ZAINFEKOWANE.


PS. Będę też informować o stanie Kajtkowego konta, (bez imion i nazwisk). Kto będzie pytał czy doszła od niego wpłata to będę odpowiadać.       STAN NA DZIŚ   80 zł20 komentarzy:

 1. Anais, podaj, prosze, dla wplacaczy zagranicznych dodatkowo jeszcze IBAN i BIC konta Twojej Mamy, inaczej nie mamy mozliwosci wplaty.
  Razem to ogarniemy! Glowa do gory! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podałam. Dzięki wielkie. :*

   Usuń
  2. Dzieki, juz pozapisywalam, jednak w grudniu nie dam rady, za duzo mam wydatkow, ale w styczniu na pewno wysle. Chyba nie zrobi to wiekszej roznicy, skoro umowilas sie z wetem na raty, prawda?

   Usuń
  3. Oczywiście, spokojnie, wiadomo że każdy ile może i w swoim czasie. Poczekają ;) :**

   Usuń
 2. Trzymajcie się tam!
  Kajtulek biedactwo niech będzie dzielny,oj co on się nacierpi,ale miejmy nadzieję,że wyliże się z tego wszystkiego i będzie cieszył się długim, dobrym życiem.
  Jutro puszczam grosik w waszym kierunku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, jeszcze sporo przed nim. Dziękujemy :*

   Usuń
 3. Wpłaciłam co mogłam. Dziewczyny też ruszą, trzymaj się :)) będzie lepiej :) na pewno.
  Barbara

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki.Musi być dobrze bo innej wersji nie przyjmuję :*

   Usuń
 4. Dobrze,że podałaś konto na blogu.Od kilku dni na fyrało mi się z pocztą i nie mogę wysyłać i odbierać poczty.Robię za chwilę przelew.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, pomyślałam że najlepiej wprost. Dzięki :*

   Usuń
 5. Anais, przelew poszedł rano, potwierdź czy doszło.
  Bardzo serdecznie was pozdrawiam, będziemy walczyć o zdrowie Kajtka.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doszło. Kajtunio i ja bardzo dziękujemy :* Szable w dłoń ;)

   Usuń
 6. Pójdzie jutro, bo dopiero teraz dotarłam. Nie mam konta internetowego.
  Trzymajcie się.

  OdpowiedzUsuń
 7. Anais, poczytaj: http://borelioza.vegie.pl/pcr.html

  Co do reszty to jest do opanowania, choć jeśli to ta choroba dziąseł może być kiepsko. Ważne, że nareszcie kot dostaje leki.
  Dziś przelejemy ci ze Skarpety 400 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gosiu, ten artykuł dotyczy boreliozy u ludzi i zgadza się że ten test jest w tym przypadku niemiarodajny. Natomiast odnośnie Fiv /Felv u kotów ma bardzo dużą pewność.(podobno 99%). Z dziąsłami są przynajmniej trzy możliwości, przedstawię w nowym poście. W niedziele rozmawiałam długo z p. Barbarą, ona zdawała sobie z tego sprawę, nawet zna maść Orimedryl, ma sporą wiedzę ale to ja przerosło fizycznie i finansowo. Po prostu chce za wszelka cenę znaleźć im nowe domy.Nie gniewam się na nią chociaż na początku chciał mnie trafić szlag. Dziękuję w imieniu Kajtunia i swoim :*

   Usuń

Kontakt e-mail

anaisvanshadow@gmail.com