sobota, 27 czerwca 2015

Newsy

Maluszki już wydane do swoich domków, jeden w zeszły poniedziałek, dwa w środę. Mam nadzieję że domki są dobre i odpowiedzialne, w każdym jest już koci rezydent, więc to dobrze rokuje. W razie czego Brat zastrzegł pod moim przewodem że jakby co wracają do nas. Lucy ich mama zapadła troszkę  na zdrowiu, ma zapalenie gruczołów mlecznych ale to nie wskutek zabrania dzieci. Musiało się rozwijać już wcześniej bo od 2 tygodni nie chciała ich karmić a przecież nie maja jeszcze 8 tygodni a jak ją z boku dotykaliśmy to lekko gryzła, moje podejrzenia potwierdziły się. Już od dwóch dni jest leczona i póki co jeszcze w starym miejscu żeby jej nie stresować. Trzeba też szybko poddać ją sterylizacji gdyż niechybnie dopadnie ją ruja. Jeszcze zobaczymy czy tu czy jak już będzie u mojej Mamy.6 komentarzy:

 1. Ona jest naprawde piekna, ma takie oryginalne umaszczenie... :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mama się jeszcze trochę obawia czy da radę z trójcą ale nie oddamy jej nikomu ;) musi teraz dojść do siebie, bierze hormony i antybiotyk. A piękna jest :)

   Usuń
 2. Sliczna ta kicia oby szybko wyzdrowiała.Ja wczoraj najadłam się strachu. moja sunia Luna nad wodą wpadła w krzaki i zarysowała oko.Ma krwiaka na całym oku,Dostała krople. Całe szczęście oko całe. Gosia z Jelcza

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj to niemiła przygoda, grunt że oczko całe. Pozdrawiamy Was :)

   Usuń
 3. Cudeńko, uwielbiam szylkrety :) Zdrówka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nom, szylkrety są wyjątkowo oryginalne :) dziękujemy

   Usuń

Kontakt e-mail

anaisvanshadow@gmail.com